Hakkımızda

Solar SET Teknoloji Güneş enerjisi ile elektrik üreterek kendi ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişi ve kurumların taleplerine cevap verebilmek adına 2020 yılında kurulmuştur. Faaliyetlerine başladığı ilk andan itibaren sektöre ve tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik her zaman en iyi çözümleri sağlamayı hedefleyen firmamız bu başarıyı sağlayabilmek için piyasadaki en iyi marka ve üreticiler ile işbirliği sağlamıştır.


Misyonumuz


Sektörün en iyi çözümlerini tüketicilerin ihtiyaçlarını en faydalı şekilde karşılayacak bir çevrim oluşturarak bizi tercih eden herkesi memnun etmek ilk görevimizdir. Bu görevi yerine getirirken yapacağımız her işte ilk önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve yapacağımız işin sağlayacağı faydadır. Bizimle çalışmayı tercih eden her müşterimiz her zaman fiyat performans konusunda en iyisine sahip olmalı bilinciyle hareket ederek birlikte çalıştığımız ortaklarımızla en iyi çözümleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.


Vizyonumuz

Enerji sektörünün parlayan yıldızı olan güneş enerjisi, geniş ve sınırsız kullanım seçeneği ile tüketiciler içinde doğru yatırım ile oldukça cazip bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. Ülkemizin bu yöndeki potansiyelini de göz önünde bulundurduğumuz zaman bu konuda yapılacak çok iş olduğunu görmek hiçte zor değildi. Solar SET olarak geleceğe yönelik büyük bir girişim olarak gördüğümüz bu alanda her zaman en iyi çözümleri sağlayarak elde ettiğimiz müşteri memnuniyeti ile daha iyisini yaparak hedeflerimize doğru ilerlemek en büyük görevimiz olacaktır.